Αρχική » Ποδόσφαιρο

Κετσετζόγλου: Την πρόκριση την έδωσε ο Θεός… (audio)

Ιωσήφ Σηφάκης Featured Ποδόσφαιρο Γενικά Podcast the postΑκούστε το άρθρο
Όλα όσα ανέφερε ο Κώστας Κετσετζόγλου για την επική πρόκριση της ΑΕΚ επί της Ντιναμό Ζάγκρεμπ με ανατροπή σε 8 λεπτά

Απίστευτα πράγματα στην ΟΠΑΠ Arena με την ΑΕΚ να κυνηγά μέχρι τέλος την ανατροπή και να παίρνει μια επική πρόκριση σε βάρος της Ντινάμο Ζάγκρεμπ, κάνοντας το 0-2, 2-2 σε οκτώ λεπτά.

Την ίδια στιγμή, ο γνωστός δημοσιογράφος της Ένωσης, Κώστας Κετσετζόγλου, μίλησε για το παιχνίδι στο σχόλιό του στον BwinSportFm 94,6.

«Ήταν ένα ματς που δεν θα ξεχάσουμε ποτέ. Η ΑΕΚ δέχθηκε ενα γκολ με σωρεία λαθών στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Παραλίγο ο Λιβάκοβιτς να προκριθεί μόνος του.

Δεν θέλω να μιλάω μεταφυσικά, αλλά πιστεύω στον Θεό και πιστεύω ότι μας έκλεισε το μάτι στις καθυστερήσεις. Μέσα σε 5 λεπτά η ΑΕΚ έβαλε δύο γκολ και είχε και μια σημαντική ευκαιρία με τον Μάνταλο», είπε μεταξύ άλλων.