Αρχική » Ποδόσφαιρο

Βαγγέλης Μαρινάκης: Σκασμένος για το 3-2 με τη Φενερμπαχτσέ και προπάντων για το πώς ήρθε

Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν σκασμένος για τον τρόπο με τον οποίο ήρθε η μείωση του σκορ.

Διονύσης Αντωνέλλος Featured Ποδόσφαιρο Podcast the postΑκούστε το άρθρο

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης έχει πίστη πως ο Ολυμπιακός μπορεί να κάνει σπουδαία πράγματα.

Όμως ενώ οι ερυθρόλευκοι βρέθηκαν κοντά σε μία μεγάλη νίκη, τελικά σε έξι λεπτά είδαν το 3-0 να γίνεται 3-2 από τη Φενερμπαχτσέ και να της δίνει σημαντικές ελπίδες για πρόκριση την επόμενη εβδομάδα στη ρεβάνς της Τουρκίας

Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης, ήταν σκασμένος για τον τρόπο με τον οποίο ήρθε η μείωση του σκορ.

Βαγγέλης Μαρινάκης: Σκασμένος για το 3-2 με τη Φενερμπαχτσέ και προπάντων για το πως ήρθε

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι ικανοποιημένος από την προσπάθεια που γίνεται, όμως ήθελε την ευρεία νίκη για να βάλει τις βάσεις από το παιχνίδι του Γεώργιος Καραϊσκάκης ο Ολυμπιακός και να βρεθεί ένα βήμα πριν τον μεγάλο τελικό της OPAP Arena.

Υπό άλλες συνθήκες η νίκη επί της Φενερμπαχτσέ με ένα γκολ διαφορά θα ήταν επιτυχία, όμως τώρα, μετά το 3-0 έως το 68ο λεπτό υπάρχει πίκρα.